جستجوی دامنه آزاد | Domain Checker

دامنه چیست؟ [دومین – Domain]

دامنه، آدرس اینترنتی یکتا برای دسترسی به وب‌سایت است. دامنه از سه بخش تشکیل‌شده: دامنه سطح بالا (که به آن اکستنشن یا پسوند نیز می‌گویند)، نام دامنه (یا آدرس آی‌پی) و زیر دامنه‌ی اختیاری.

جستجوی دامنه | دامنه چیست؟

ترکیب نام دامنه و پسوند، به‌عنوان ریشه‌ی دامنه یا همان دامنه شناخته می‌شود. نام دامنه بخشی است که گویای نام برند یا فعالیت شماست و به‌دلخواه انتخاب می‌شود. اخیراً امکان ثبت دامنه‌هایی با حروف فارسی نیز ایجادشده است. پسوند دامنه نیز از بین یک سری گزینه‌های مشخص قابل انتخاب است؛ مثلاً.com ، .ir و .net و اخیراً پسوندهای فارسی مانند بازار. دامنه بین ۱ الی ۶۳ کاراکتر بدون فاصله دارد و فقط می‌توان از حروف، اعداد و خط تیره (-) در آن استفاده کرد.

نکته: هر وب‌سایت برای شروع فعالیت به یک دامنه که همان آدرس دسترسی به وب‌سایت است و یک هاست که فضای میزبانی سایت است احتیاج دارد.

برای جستجوی دامنه آزاد، دامنه‌ی مورد نظر خود را به همراه پسوند در فرم زیر وارد نموده و بر روی جستجوی دامنه کلیک نمایید،‌مثلا brandgah.ir یا brandgah.com

درباره برندگاه

برندگاه مکانی برای آموزش و تسریع روند دیجیتال برندینگ است. برندگاه به شما کمک خواهد کرد برای ایجاد برند خود، رسیدن به سهم قابل قبولی از بازار و کسب درآمد، در مسیری روشن، سریع و بدون سعی و خطا گام بردارید.[بیشتر بخوانید]

کانال تلگرام برندگاه

تماس با ما

در صورت داشتن هرگونه سوال، نظر و یا پیشنهاد از روش‌های زیر یا صفحه "تماس با ما"، با برندگاه در ارتباط باشید.
تلفن: ۰۹۱۰۹۱۸۱۹۲۸
ایمیل: info@brandgah.com

صفحه تماس با برندگاه

عضویت در خبرنامه

از آخرین آموزش‌ها، دوره‌ها و تخفیف‌ها آگاه شوید.

Please wait...

سپاس از همراهی شما :)

© ۱۳۹۶ | تمام حقوق این سایت متعلق به گروه برندگاه به سرپرستی حمید حکاکی می باشد. نقل مطالب برندگاه به هر شیوه تخلف محسوب می‌شود.