کارگاه خلق مدل کسب‌وکار شخصی شما

کارگاه خلق مدل کسب‌وکار شخصی شمازمان تقریبی مطالعه 5 دقیقه

آیا از شرایط شغلی که در آن هستی راضی نیستی؟
آیا می‌خواهی یک شغل جدید ایجاد کنی؟
آیا می‌خواهی در جای جدیدی استخدام شوی؟
آیا می‌خواهی شرایط فعلی شغل خود را تغییر دهی؟
آیا می‌خواهی در کنار شغل فعلی به شغل مورد علاقه خود بپردازی؟

اگر پاسخ شما به یکی از سؤال‌های بالا مثبت‌است؛ شما در جمع اکثریت افراد شاغل در جهان قرار گرفته‌ای! به شما تبریک می‌گویم که می‌خواهی شرایط فعلی را بهبود دهی و تغییری در زندگی حرفه‌ای خود ایجاد کنی و به اقلیت راضی از شرایط حرفه‌ای بپیوندی. مانند تمام تغییرهای زندگی، اگر مقصد خود و جایگاه فعلی خود را شفاف کنی می‌توانی در مسیر بین این دو با سرعت و اطمینان بیشتری حرکت کنی.

اگر پاسخ شما به یکی از سؤال‌های بالا مثبت است؛ کارگاه خلق مدل کسب‌وکار شما می‌تواند یک سرمایه‌گذاری بزرگ برای آینده‌ی زندگی حرفه‌ای و حتی شخصی شما باشد، اینکه ما از بودن خودمان و زندگی خودمان خوشنود باشیم مهم‌ترین و بهترین بودنی است که می‌توان آن را تجربه کرد.

اگر پاسخ شما به یکی از سؤال‌های بالا مثبت است؛ بازبینی شرایط مطلوب شغلی می‌تواند کمک بزرگی به شما بکند. این‌که در یک فرایند کوچینگ گروهی بتوانی آگاهی‌هایی در مورد زندگی حرفه‌ای خود بیابی، بسیار ارزشمند است و می‌تواند شما را به اندازه چندین سال در زندگی پیش بیاندازد.

از شما دعوت می‌کنم در کارگاه خلق مدل کسب‌وکار شما همراه ما باشید، من به شما تعهد می‌دهم که شرکت در این کارگاه دسترسی‌های قوی و شفافی برای شما خواهد داشت تا کسب‌وکار شخصی خودتان را برروی پایه‌های مستحکم و با شفافیت بنا کنید.

 

عضویت رایگان برندگاه

ادامه این محتوا برای اعضای برندگاه (با عضویت رایگان) در دسترس است

سلام دوست من، اگر عضو برندگاه نیستید می‌توانید برای مشاهده این مطلب به رایگان ثبت‌نام نمایید.

 
عضویت رایگان در برندگاه

مطالب پیشنهادی


اشتراک در دیدگاه‌ها
با خبرم کن
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x