برندگاه | آموزش دیجیتال برندینگ

برندگاه، آموزش دیجیتال برندینگ …

“تجارت فقط دو وظیفه دارد: بازاریابی و نوآوری – پیتر دراکر”

عصر فروش کالا و خدمات توسط بازاریابی و تبلیغات به سر آمده. در طول عصر بازاریابی و تبلیغات، اگر مستقیماً محصولی را برای مصرف‌کننده تبلیغ می‌کردید فروش افزایش می‌یافت. اما امروزه ما دوباره به نقطه‌ی شروع بازگشته‌ایم. قدرت شبکه‌ای جدید (نقل سینه‌به‌سینه) باعث شده ایده‌های خاص و برجسته در بخش‌های مختلف جامعه به‌سرعت اشاعه یابد. روش‌های قدیمی تبلیغات دیگر کارایی ندارند؛ زیرا مصرف‌کننده بیش از این‌ها مشغله دارد که به آگهی‌های تبلیغاتی توجه کند و همچنین از پیدا کردن کالا و خدماتی که بتواند مشکلش را حل کند مستأصل است. مصرف‌کننده دریچه‌ی ذهن خود را به روی این آشفتگی‌ و شلوغی بازار تبلیغات بسته است.
پس چاره‌ی کار چیست؟ تنها راه، برندسازی است. برند؛ نشان تجاری، نام تجاری یا پیام‌های تبلیغاتی یک شرکت نیست. برند چیزی است که مصرف‌کننده نسبت به محصول یا خدمات یک شرکت عمیقاً احساس می‌کند. مردم برند‌ها را در درون ذهن خود می‌سازند تا به شلوغی و ازدحام محیط نظم ببخشند.

برندسازی در فضای اینترنت و ابزارهای دیجیتال یا همان دیجیتال برندینگ Digital Branding جمع تمام این خصایص است. هم انتقال شبکه‌ای و ویروسی را تسریع می‌کند و هم نسبت به ابزارهای سنتی برند سازی کم هزینه‌تر پر بازده‌تر و قابل پیگیری‌تر است. برندسازی دیجیتال از درهم آمیختن اینترنت برندینگ – Internet Branding و دیجیتال مارکتینگ – Digital Marketing شکل می‌گیرد.

برندگاه در خردادماه سال ۱۳۹۶ به مدیریت حمید حکاکی برای آموزش و تسریع روند دیجیتال برندینگ شکل گرفت. فعالیت‌های برندگاه در زمینه‌ی آموزش، مشاوره و طراحی روند‌ها، ابزراها و اصول برندسازی به صورت کاملا کاربردی و عملی است. برندگاه به شما کمک خواهد کرد برای ایجاد برند خود، رسیدن به سهم قابل قبولی از بازار و کسب درآمد، در مسیری روشن، سریع و بدون سعی و خطا گام بردارید. برندگاه شتاب دهنده‌ی روند دیجیتال برندینگ است.

 

— خوشحالیم از این‌که در مسیر پیشرفت همراه شما خواهیم بود.

حمید حکاکی

حمید حکاکی

مؤسس برندگاه
[دربـاره‌ی مـن]

تماس با برندگاه 

در صورت داشتن هرگونه سوال، نظر و پیشنهاد با ما در ارتباط باشید.

درباره برندگاه

برندگاه مکانی برای آموزش و تسریع روند دیجیتال برندینگ است. برندگاه به شما کمک خواهد کرد برای ایجاد برند خود، رسیدن به سهم قابل قبولی از بازار و کسب درآمد، در مسیری روشن، سریع و بدون سعی و خطا گام بردارید.[بیشتر بخوانید]

کانال تلگرام برندگاه

تماس با ما

در صورت داشتن هرگونه سوال، نظر و یا پیشنهاد از روش‌های زیر یا صفحه "تماس با ما"، با برندگاه در ارتباط باشید.
تلفن: ۰۹۱۰۹۱۸۱۹۲۸
ایمیل: info@brandgah.com

صفحه تماس با برندگاه

عضویت در خبرنامه

از آخرین آموزش‌ها، دوره‌ها و تخفیف‌ها آگاه شوید.

Please wait...

سپاس از همراهی شما :)

© ۱۳۹۶ | تمام حقوق این سایت متعلق به گروه برندگاه به سرپرستی حمید حکاکی می باشد. نقل مطالب برندگاه به هر شیوه تخلف محسوب می‌شود.